Industria Ushqimore

Alta Group ofron një gamë te pafund të produkteve dhe lëndëve të para ne Industrine Ushqimore. Perfshihen gjithashtu edhe makineri, pajisje dhe asistencë teknike në sektorë të ndryshëm.

 

Për informacione të mëtejshme apo porosi kontaktoni në:

E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Cel: +355 69 90 18017

[forms ID=1]

Kontaktet - Administrata

Telephone: +355 4 2477444 
Email: info@alta.al
Website: www.alta.al

Adresa: Alta Center, Tirana
Rr. Dritan Hoxha No1, Albania 

 

Magazina

Telephone: +355 4 2477444 
Email: info@alta.al
Website: www.alta.al

Adresa: Alta Group
Rr. Industriale No 49, Kashar - Tirane 

 

Te rejat me te fundit; ne Facebook